بیمارستان ۳۰۴ تختی تأمین اجتماعی در یزد احداث می‌شود


به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، استان یزد از دیرباز به عنوان یکی از قطب‌های اصلی درمان کشور شناخته شده و می‌شود و در طول سال بسیاری از بیماران نقاط مختلف کشور و حتی کشورهای خارجی برای درمان به این استان مراجعه می‌کنند.

این در حالی است که همچنان بسیاری از امکانات درمانی و بیمارستانی در استان یزد نیازمند تقویت و بهسازی هستند و در این رابطه تاکنون اقدامات گسترده‌ای انجام شده است.

یکی از اقدامات صورت گرفته پیگیری برای احداث بیمارستان 304 تختی جایگزین تأمین اجتماعی یزد توسط محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر و رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شواری اسلامی بوده است.

موضوعی که توسط سازمان تأمین اجتماعی کشور به تصویب رسیده و محمدابراهیم جواهری مدیرکل امور مجلس و دولت این سازمان در نامه‌ای خطاب به نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس این موضوع را اعلام کرده است.

مدیرکل امور مجلس و دولت سازمان تأمین اجتماعی کشور در نامه خود خطاب به جوکار آورده است: با عنایت به پیگیری‌های حضرتعالی در خصوص بیمارستان یزد، به استحضار می‌رساند در جلسه کمیته پروژه‌های درمانی سازمان در تاریخ 10 شهریور 99 با حضور مدیر عامل محترم سازمان، با احداث بیمارستان 304 تختی جایگزین تامین اجتماعی یزد در محل پیش‌بینی شده موافقت گردید و مقرر شد نسبت به طراحی و انجام مناقصه اقدام شود.

احداث این بیمارستان در استان یزد می‌تواند خدمات درمانی تأمین اجتماعی به کل استان به ویژه بیمه شدگان تأمین اجتماعی در یزد را به مراتب بهتر و بیشتر کند.
اهمیت این موضوع زمانی مشخص می‌شود که بدانیم اکثریت استان یزد تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند و از خدمات این بیمه در استان استفاده می‌کنند.

انتهای پیام/781/یSource link

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *