برگزاری نشست بورسی فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس


مجتبی یوسفی سخنگوی فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به جلسه عصر امروز  این فراکسیون، گفت: یکی از موضوعاتی که در جلسه امروز به جمع‌بندی رسیدیم این بود که در فراکسیون به موضوعات اصلی کشور ورود کنیم و  با بحث‌های کارشناسی در فراکسیون با آمادگی قبلی در داخل صحن موضوعات مطرح شود.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

 جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

وی با بیان اینکه در جلسه امروز درباره بازار سرمایه و بورس بحث و بررسی هایی انجام شد، ادامه داد:  در این جلسه سه کارشناس خبره بورس در جلسه حضور پیدا کردند و گزارشی از وضعیت بازار سرمایه به نمایندگان ارائه کردند.

 نماینده اهواز در مجلس با بیان اینکه محسن علیزاده عضو ناظر مجلس در بورس نیز گزارشی را به نمایندگان ارائه کرد، اظهار داشت: بحث های متنوعی درباره بازار سرمایه و اشکالاتی که در این حوزه رخ داده و مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرده، انجام شد.

 سخنگوی فراکسیون نیروهای انقلاب تصریح کرد: در این جلسه قالیباف به عنوان رئیس فراکسیون عنوان کرد که با تقویت نقش فراکسیون می‌توانیم بحث کارشناسی در مجلس و به ویژه کمیسیون ها را تقویت کنیم.

یوسفی اضافه کرد: در این جلسه قالیباف گفت که به تعبیر رهبر انقلاب در شرایط فعلی بهترین مرگ بر آمریکا کار کردن است اما در شرایط فعلی چیزی که مانع کارکردن است بروکراسی حاکم بر سیستم های دولتی و اداری کشور است که  باید از ظرفیت فراکسیون استفاده کنیم و مشکلات را به ویژه در بازار سرمایه را برطرف کنیم.

انتهای پیام/Source link

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *