سومین مرحله طرح مواسات و همدلی با مشارکت خیرین در شهرستان خاتم اجرایی شد

فرماندار شهرستان خاتم از اجرای سومین مرحله طرح مواسات و همدلی با محوریت کمیته امداد امام خمینی (ره)، خیرین و مردم این شهرستان به مناسبت هفته وحدت خبر داد.

به گزارش شبکه خبری یزد، جواد میربهبودی در گفت‌وگو با خبرنگاران با قدردانی از همدلی مردم و مشارکت ارزشمند خیرین شهرستان خاتم در مقابله با کرونا و کمک به آسیب‌دیدگان از این ویروس اظهار داشت: همزمان با هفته وحدت و در مرحله سوم از طرح مواسات و همدلی 320 بسته لوازم التحریر به ارزش 55 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند حمایت اهدا شد.

فرماندار شهرستان خاتم افزود: 100 بسته مواد غذایی شامل اقلام اساسی به افراد نیازمند و آسیب‌دیده از کرونا در شهرستان توزیع شده است، همچنین در مرحله دوم رزمایش مواسات مبلغ 156 میلیون تومان به همت خیران در این راستا جمع‌آوری و هزینه شد.

میربهبودی با قدردانی از فعالیت‌های کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان خاتم در این زمینه، گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته مبلغ دو میلیارد ریال جهت ارتقا دستگاه اکسیژن‌ساز بیمارستان آیت الله خاتمی هرات از سوی خیرین و صاحبان صنایع و معادن در شهرستان به حساب موسسه خیریه بیمارستان واریز شد.

وی مشارکت خیری واحدهای صنعتی و معدنی در مدیریت موضوعات ناشی از کرونا را ارزشمند و شایسته تقدیر دانست و تصریح کرد:همچنان برای تهیه کپسول اکسیژن و دستگاه اکسیژن‌ساز که از وسایل ضروری نجات بیماران کرونایی است به حمایت‌های مردمی نیاز است.

جواد میربهبودی فرماندار خاتم
جواد میربهبودی فرماندار خاتم

فرماندار خاتم افزود: موسسه خیریه بیمارستان آیت‌الله خاتمی هرات در راستای پیشگیری و درمان بیماران کرونایی برای جذب حمایت‌های مردمی و مشارکت خیرین در تامین تجهیزات و تسهیلات درمانی مورد نیاز بیماران بستری در بیمارستان آیت الله خاتمی محور قرار گرفته است.

میربهبودی عنوان کرد: موسسه خیریه بیمارستان آیت الله خاتمی هرات با شمار شبا 620130100000000282865184 و شماره حساب 282865184 بانک رفاه شعبه هرات پذیرای حمایت‌های مردمی در سرعت بخشی به درمان بیماران کرونایی به ویژه تهیه دستگاه اکسیژن‌ساز برای نجات بیماران بوده و مشارکت هر فرد به سهم خود در این مسیر ارزشمند است.

وی مهم ترین عامل در قطع زنجیره ویروس کرونا را رعایت فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک و عدم برگزاری هر نوع مراسم جمعی و دورهمی دانست و از مردم خواست نسبت به این موضوع توجه ویژه داشته باشند.

فرماندار خاتم ادامه داد: 300 بسته لوازم التحریر و بهداشتی هر کدام به به ارزش 150 هزار تومان بین دانش‌آموزان و خانواده های نیازمند شهرستان توزیع شد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *