خوشه‌سازی ۴۰ محصول تولیدات خانگی در یزد توسط سپاه الغدیر/ عدس سیاه چگونه از نداشتن مشتری به پیش فروش ۲ ساله رسید؟


به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، سردار رضا پورشمسی بعد از ظهر امروز در نشست ماهر سپاه الغدیر استان یزد که با حضور سه نفر از نمایندگان استان یزد در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: یکی از مهمترین اقداماتی که در اولویت فعالیت‌های سپاه قرار گرفته، حمایت از کسب و کارهای خانگی و مشاغل خرد است.

وی تصریح کرد: در این زمینه اقدامات بسیار گسترده‌ای در استان یزد از سوی سپاه الغدیر صورت گرفته و به حمدالله نتایج درخشان و ارزشمندی هم از این فعالیت‌ها صورت گرفته است.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد بیان کرد: از جمله فعالیت‌های صورت گرفته در این زمینه، خوشه‌سازی محصولاتی است که در خانه‌ها تولید می‌شود به گونه‌ای که زمینه معرفی هرچه بیشتر این محصولات در کل کشور به وجود می‌آید.

پورشمسی با بیان اینکه تاکنون 40 محصول تولید خانگی در استان یزد خوشه‌سازی شده است تصریح کرد: معرفی، کمک در حوزه بسته‌بندی و سایر مواردی که زمینه بهبود وضعیت این تولیدات را فراهم کند از جمله مواردی است  که در خوشه‌سازی به صورت گسترده دیده می‌شود.

وی تصریح کرد: در بخش‌های مختلف استان یزد هم استقبال بسیار خوبی از این موضوع صورت گرفته و درخواست‌های بسیاری برای گسترش بحث خوشه‌سازی محصولات به سایر تولیدات خانگی هم ارائه شده است.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: در نقاط مختلف استان این موضوع الان مد نظر است و محصولاتی که تاکنون به صورت فله‌ای توزیع می‌شد از جمله زعفران بهاباد، الان با بسته‌بندی خوب و مناسب و با کیفیت بالا توزیع می‌شود.

پورشمسی با بیان اینکه برندسازی خوبی برای محصولات خوشه سازی شده صورت گرفته گفت: به عنوان مثال عدس سیاه بهاباد که تا چندی قبل مشتری نداشت الان به صورت پیش فروش فروخته می‌شود و افراد بسیاری درخواست خرید آن را دارند.

انتهای پیام/781/ زSource link

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *