نیکوکاران یزدی در طرح‌های اطعام و احسان حسینی مشارکت ۱۰ میلیارد تومانی داشتند


محمد شجاعان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یزد با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین آداب‌و رسوم عزاداری موضوع اطعام و نذری‌دادن به ویژه در ایام ماه محرم و صفر است، اظهار داشت: طرح “اطعام حسینی” با هدف طبخ و توزیع غذای گرم و طرح “احسان حسینی” به منظور دریافت و توزیع بسته‌های ارزاق در بین نیازمندان و مددجویان تحت حمایت در ماه محرم و صفر همچنان در حال انجام است.

وی افزود: در ماه محرم امسال 27 هزار و 500 سبد غذایی به ارزش هفت میلیارد و 430 میلیون تومان در قالب طرح احسان حسینی، همچنین 258 هزار پرس غذای گرم به ارزش سه میلیارد و 240 میلیون تومان در قالب طرح اطعام حسینی با مشارکت و همراهی مردم خیراندیش و نیکوکار استان یزد در بین نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد توزیع‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان یزد تصریح کرد: در اجرای این مرحله از رزمایش از تمامی ظرفیت‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی اعم از خیران حقیقی و حقوقی، اصناف، مراکز نیکوکاری، مؤسسات خیریه، نهادها و سازمان‌ها، شرکت‌های صنعتی، هیئت‌های مذهبی، مساجد، حسینیه‌ها، بقاع متبرکه، آستان مقدس امامزادگان استفاده شد.

وی گفت: سامانه چهاررقمی 1811 کمیته امداد استان یزد همچنان پاسخگوی نیکوکاران برای اهدای نذورات و کمک‌های نقدی و غیر نقدی در قالب اطعام گرم و بسته‌های معیشتی است.

انتهای پیام/781/شSource link

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *