یزد| ظرفیت‌های ورزشی بسیج برای عموم جامعه است


به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، به نقل از روابط عمومی سپاه الغدیر استان یزد، سردار رضا پورشمسی در آئیین افتتاح فاز دوم دهکده مقاومت استان یزد که با حضور استاندار و جمعی از مسئولان ارشد استان برگزار شد، اظهار داشت: پیش از این دهکده مقاومت یزد به نام موقعیت شهید رشیدی نامگذاری شده بود و قریب به 30 هزار رزمنده دفاع مقدس در این محل آموزش دیده‌اند.

پورشمسی ادامه داد: وظایف بسیج در حوزه‌های مختلف بعد از اتمام جنگ تحمیلی ادامه داشته و همواره سعی شده برای پیشبرد اهداف نظام یاری‌رسان مسئولان و دست‌اندرکاران باشند.

وی با بیان این‌که ظرفیت‌های ورزشی بسیج فقط ویژه پاسداران و بسیجیان استان نیست و همه می‌‌توانند از آنها استفاده کنند، گفت: مجموعه سپاه الغدیر سعی دارد با ایجاد یک سری زیرساخت‌های فرهنگی، اجتماعی، آموزشی و اقتصادی مسئولان استان را برای ارائه خدمات بیشتر و بهتر یاری کند.

فرمانده سپاه الغدیر تصریح کرد: سالن تیراندازی سرپوشیده، محل نمایش روباز، زمین پینت بال، سالن شبیه ساز میادین تیراندازی با هفت نوع سلاح، مسیر دوچرخه سواری کوهستان، پیست اسب سواری، پیست موتورسواری و مسیرکوهنوردی از جمله ظرفیت‌های تفریحی و ورزشی دهکده مقاومت استان یزد است.

سردار پورشمسی در پایان توسعه فضای تکمیلی دهکده مقاومت استان یزد را مستلزم همکاری و مشارکت مدیریت شهری به ویژه شهرداری یزد دانست و تصریح کرد: امیدواریم با همراهی مسئولان و دست‌اندرکاران هرچه سریعتر زمینه توسعه فضای سبز و اجرای زیرساخت‌های توسعه‌ای برای این محل ایجاد شود.

انتهای پیام/781/شSource link

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *