رئیس کل دادگستری یزد از دفتر تسنیم در این استان بازدید کرد + تصاویر


به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، غلامعلی دهشیری همزمان با روز خبرنگار به همراه فرهمندزاده رئیس حفاظت اطلاعات، عباس زاده مدیر روابط عمومی و فتوحی کارشناس رسانه دادگستری کل استان یزد با حضور در دفتر خبرگزاری تسنیم یزد به گفت‌و‌گو با خبرنگاران این خبرگزاری پرداختند.

دهشیری در این نشست با اشاره به ضرورت همراهی رسانه‌ها با دستگاه قضا اظهار داشت: یکی از مهمترین بخش‌های جامعه که می‌توانند و لازم است قوه قضائیه را در رسیدن به اهداف خود همراهی کنند رسانه‌ها هستند.

رئیس کل دادگستری استان یزد با تاکید بر اینکه نقش رسانه در حوزه تاثیرگذاری در جامعه از اهمیت بالایی برخوردار است گفت: رسانه‌ها سه نقش بسیار مهم را در جامعه بر دوش دارند.

وی اطلاع‌رسانی و تنویر افکار عمومی را یکی از این نقش‌ها دانست و گفت: این نقش در راستای نظارت عمومی بر دستگاه‌ها اهمیت پیدا می‌کند و آموزش در جهت انتقال هویت فرهنگی هم یکی دیگر از وظایف و نقش‌های بسیار مهم رسانه‌ها است.

دهشیری ادامه داد: بحث سوم هم که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، بحث تحرک و بسیج عمومی یا به عبارتی جریان‌سازی در جامعه است و هر سه این موارد نیاز اصلی جوامع هستند.

رئیس کل دادگستری استان یزد با بیان اینکه رسانه‌ها شکل دهنده باور مردم هستند گفت: خبرگزاری تسنیم به خوبی مسائل و مشکلات سطح جامعه را بیان و از مسئولان استانی مطالبه می‌کند و به صورت واقعی دغدغه برطرف کردن مشکلات استان را دارد.

فرشاد براتی کهریزسنگی مدیر دفتر خبرگزاری تسنیم در استان یزد هم در این دیدار به بیان توضیحاتی در ارتباط با روند کاری و فعالیت این خبرگزاری در استان پرداخت.

انتهای پیام/781/حSource link

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *