استاندار یزد از دفتر استانی تسنیم بازدید کرد


به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمدعلی طالبی عصر امروز به مناسبت روز خبرنگار و با همراهی حاج عباس حیدری مدیرکل حوزه ریاست استانداری، مجید جوادیان زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان، علی صالحی مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد با حضور در دفتر خبرگزاری تسنیم استان یزد، با خبرنگاران این دفتر دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

طالبی در این دیدار با تاکید بر اینکه رسانه‌ها نقش مهمی در توسعه همه جانبه استان و کشور ایفا می‌کنند، از فعالیت‌های رسانه‌‌ای تسنیم در حوزه‌های مختلف تقدیر و تشکر کرد و نقدهای این خبرگزاری در استان را منصفانه خواند.

مجید جوادیان زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد هم در این دیدار با تاکید بر اینکه تسنیم در استان یزد از رویکردهای نوین عرصه خبر استفاده میکند، یکی از این رویکردها را حضور غرفه این خبرگزاری در نمایشگاه بزرگ کتاب یزد دانست.

علی صالحی مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد هم با اشاره به حضور تسنیم در عرصه‌های مختلف اطلاع‌رسانی استان یزد، از زحمات خبرنگاران این مجموعه در استان تقدیر و تشکر کرد.

فرشاد براتی کهریزسنگی مدیر خبرگزاری تسنیم در استان یزد هم در این دیدار ضمن تقدیر از حضور استاندار و مدیران همراه وی در دفتر خبرگزاری تسنیم، به بیان مطالبی در ارتباط با فعالیت‌های این خبرگزاری در یزد و چالش‌های رسانه‌ها در استان پرداخت.

گفتنی است دفتر خبرگزاری تسنیم در استان یزد به صورت رسمی فعالیت خود را از اول بهمن 1392، پس از دیدار با آیت الله محمدرضا ناصری یزدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد و در مراسمی با حضور محمدعلی طالبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار وقت و استاندار فعلی یزد، محمدصالح جوکار و حجت الاسلام زارع زاده نمایندگان یزد در مجلس نهم،  شهردار وقت و رئیس شواری اسلامی دور چهارم یزد، و جمعی از مدیران کل ادارات آغاز کرد.

انتهای پیام/781/ زSource link

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *