ایجاد گفتمان مشترک زمینه‌ساز تقویت اقتصاد دانش بنیان در یزد است


به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمدعلی طالبی در دیدار معاون رئیس جمهور با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد اظهار داشت: امام جمعه یزد یکی از پشتیبانان اقتصاد دانش‌بنیان استان یزد هستند و با راهنمایی ایشان فعالیت‌ها و اقدامات خوبی در راستای توجه به اقتصاد دانش‌بنیان، فناوری نوآری صورت گرفته است.

وی افزود: آیت‌الله نلصری از چندین شرکت فناور و نوآور بازدید داشته و تاکیدات و راهنمایی‌های خوبی در جهت توجه به اقتصاد دانش‌بنیان در عرصه‌های مختلف سبب ایجاد شرکت‌های جدید شده است.

وی ادامه داد: جایگاه خوب استان یزد در حوزه فناوری و داشن بنیان و راه‌اندازی کارخانه نوآوری و تبدیل کارخانه درخشان به پایگاه نوآوری با حمایت‌ها و اقدامات دکتر ستاری بوده که سبب شد اقدامات خوب دیگری در سایر حوزه‌ها هم شکل بگیرد.

استاندار یزد افزود: با حمایت، پشتیبانی و ایجاد گفتمان مشترک در حول اقتصاد دانش‌بنیان می‌توانیم در آینده شرایط اقتصادی بهتری داشته باشیم.

طالبی با اشاره به سفر معاون رئیس جمهور به یزد گفت: با همراهی دکتر ستاری فرصت شد بیش از 70 شرکت‌های دانش بنیان به صورت حضوری، نمایشگاهی و مجازی بازدید انجام شود و شرکت‌ها مطالب و نقطه نظرات خود به شکل مختلف به استحضار ایشان برسانند.

انتهای پیام/781/شSource link

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *