۱۰۰ کنتور آب آشامیدنی از خط آبیاری فضای سبز یزد خارج می‌شود


به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، جمال‌الدین عزیزی بندرآبادی در نشست خبری که به مناسب 14 تا 20 تیرماه هفته شهرداری و دهیاری برگزار شد اظهار داشت: شهرداری‌ها، 300 نوع خدمت را در سرفصل‌ها و موضوعات مختلف به شهرها ارائه می‌کنند.

وی ادامه داد: شهر یزد در 5 منطقه و 10 سازمان سعی دارد خدمات مناسب را به موقع و با کیفیت انجام دهد و در نهایت زمینه رضایت مردم را جلب ‌کنیم.

شهردار یزد با اشاره به اینکه برای اجرای 520 پروژه در سطح شهر به 700 میلیارد تومان اعتبار لازم است عنوان کرد: از جمله این پروژه‌ها که از محورهای مورد تاکید بحث محیط زیستی است خط پردازش زباله است که به 15 میلیارد اعتبار نیاز دارد.

عزیزی بندرآبادی افزود: برنامه‌ دیگری داریم تا در حدود 100 کنتور آب آشامیدنی را از فضای سبز پارکی و شهری خارج کنیم و به این ترتیب به صرفه جویی در مصرف آب یزد کمک شایانی صورت گیرد.

وی با تاکید بر اینکه یکی از مشکلات اصلی در حوزه شهر یزد بحث سگ‌های ولگرد است خاطرنشان کرد: در این زمینه کمپ پناه را برای نگهداری از حیوانات بی‌پناه راه‌اندازی می‌کنیم تا بتوانیم بخشی از مشکلات در این حوزه را برطرف کنیم.

شهردار یزد افزود: یزد بعد از قرارگیری در سطح جهانی و تبدیل شدن به به شهر جهانی از توسعه محور بودن به حفاظت محور بودن تغییر یافت، البته لازم است در کنار حفظ اصالت خدمات لازم نیز به مردم ارائه شود.

عزیزی بیان کرد: سال گذشته اقدامات زیادی انجام شده است، با توجه به شیوع کرونا، بسیاری از پروژه‌ها با مشکل مواجه و برخی به سال 99 موکول شد و به همین دلیل بخش زیادی از درآمدهای شهرداری محقق نشد.

وی در ارتباط با موضوع مغایرت‌های مالی در شهرداری یزد گفت: برخی مغایرت‌های مالی در شهرداری مطرح شده بود که شهرداری وضعیت آن را روشن ‌کرد و با همکاری که بین بخش‌های مختلف بود، بعد از بررسی‌ها مغایرت‌ها رفع شده است.

شهردار یزد ادامه داد: تصمیم بر این است که فرآیندهایی از شورا که ابهام دارد رفع و شهرداری مکلف شد در زمان معین فرآیندهای مالی، گردش کارها را بررسی کند و نرم افزار حسابرسی دوباره مورد بررسی قرار گیرد و اگر اصلاحات لازم دارد انجام شود.

انتهای پیام/781/حSource link

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *