امام جمعه موقت یزد: همه مشکلات را به گردن تحریم و کرونا نیاندازیم


به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، سیدمحمدجواد آیت‌اللهی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه یزد به سالروز میلاد با سعادت حضرت امام رضا(ع) اشاره و به بیان مطالبی در ارتباط با دوران زندگی و سیره آن حضرت پرداخت.

با اشاره به سالروز شهادت شهید بهشتی و یارانش که به‌عنوان هفته قوه قضائیه نام‌گذاری شده اظهار داشت: شاهد هستیم که قوه قضائیه مبارزه جدی با مفاسد و به‌ویژه با مفاسد اقتصادی را شروع کرده است.

وی با بیان اینکه خواسته همه ما از قوه قضائیه این است که این مبارزه ادامه داشته باشد گفت: اقدامات بسیاری را در حوزه‌های مختلف شاهد بودیم که خوب شروع شد ولی به خوبی پایان پیدا نکرد و به همین دلیل درخواستمان از حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی این است که مبارزه با فساد را تا زمانی که ریشه فساد از این کشور قطع شود ادامه دهد.

امام جمعه موقت یزد به 11 تیرماه سالروز شهادت سومین شهید محراب حضرت آیت‌الله صدوقی(ره) و سالروز وفات فرزندش حجت الاسلام و المسلمین محمد صدوقی(ره) امام جمعه فقید محراب اشاره کرد و تصریح کرد: این دو بزرگوار منشا خدمات بسیار زیادی برای استان یزد بودند.

آیت‌اللهی با تاکید بر اینکه اخیرا گرانی‌های طاقت فرسا و کمرشکنی بر مردم ایران وارد آمده خاطرنشان کرد: البته ما می‌دانیم که درصدی از این مشکلات به‌دلیل تحریم‌ها و فشارهای دشمنان و بخشی از آن هم به دلیل شیوع کرونا است ولی نمی‌شود تمام این مشکلات اقتصادی را به گردن کرونا و تحریم گذاشت بلکه مقداری از آن هم به‌دلیل ضعف مدیریت برخی مدیران و تقصیر و قصور آنها است.

وی با بیان اینکه بعضی از مسئولان تاکنون به قول‌هایی که به مردم داده‌اند عمل نکرده‌اند گفت: از مسئولان درخواست داریم با برنامه‌ریزی و مدیریت دقیق‌تر و کامل‌تر فکر اساسی در ارتباط با قیمت‌ها به‌ویژه قیمت کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم کنند.

امام جمعه موقت یزد با بیان اینکه گرانی‌ها و سختی‌ها واقعا طاقت‌فرسا شده و هم به تنگ آمده‌اند ادامه داد:  لازم است همه مسئولان دست به دست هم دهند و مشکلاتی که امروز مردم با آن روبه‌رو هستند را برطرف کنند.

انتهای پیام/782/حSource link

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *