نماینده مردم یزد در مجلس: برطرف کردن مشکلات اصناف در اولویت‌ مسئولان قرار گیرد


به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمدصالح جوکار در دیدار با اعضای هیئت مدیره اتاق اصناف استان یزد با اشاره به مباحث و مشکلاتی که از سوی اصناف مطرح شده اظهار داشت: در وضعیت فعلی اصناف شرایط بسیار سختی را تجربه می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان باید برنامه‌ریزی دقیق برای کاهش مشکلات و جبران خسارت‌هایی که اصناف متحمل شده‌اند را داشته باشند گفت: بخشی از مباحثی که در مورد مشکلات بیان می‌شود، مرتبط با ضرورت اصلاح قوانین است.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در ارتباط با بخش اصلاح قوانین، جوامع نخبگانی و کارشناسی تخصصی اقدام به ارائه مشکلات به‌صورت مکتوب و با پیشنهادات خود کنند تا ما در مجلس نسبت به اصلاح این قوانین پیگیری لازم را انجام دهیم.

جوکار با اشاره به مشکلاتی که اعضای هیئت مدیره اتاق اصناف در ارتباط با عدم بازگشت جرایم اصناف به یزد مطرح شده بود گفت: درآمدهایی از جمله جرایم باید در استان و برای توسعه یزد مصرف شود؛ مسئولان در کشور هم باید نسبت به پرداخت این موارد به استانها اهتمام لازم را داشته باشند.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: هزینه کرد این اعتبارات و درآمدهایی از جمله مالیات در استان‌ها سبب می‌شود اقدامات لازم در حوزه محرومیت‌زدایی انجام و بهتر و بیشتر به مردم خدمت‌رسانی کرد.

علیرضا حسنی رئیس اتاق اصناف استان یزد هم در این دیدار به بیان توضیحاتی در ارتباط با مشکلاتی که اصناف استان در این ایام با آن روبرو هستند پرداخت و خواستار پیگیری و برطرف شدن این مشکلات شد.

انتهای پیام/781/حSource link

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *